Jesteś tutaj:  Start


KONAMI
Pro Evolution Soccer 2010
Powiększ
Pro Evolution Soccer 2010

Cena brutto:

Dostępność: dostępne

 


Opis urządzenia

Pro Evolution Soccer 2010 to kolejna odsłona bardzo popularnej serii gier piłkarskich firmy Konami. Tradycyjnie najnowsze wydanie zawiera szereg nowości i poprawek względem poprzedniej edycji.

W opisywanej części autorzy oddali do dyspozycji gracza wszystkie tryby, które znalazły się w Pro Evolution Soccer 2009, a zatem szybki mecz, trening, turniej oraz Master League. Ten ostatni doczekał się znaczącej przebudowy – poszczególne opcje uporządkowano w trzech strefach tak, by gracz miał do nich łatwiejszy dostęp. Są to Club House, Stadium Walk oraz Office.

Także system rozgrywki doczekał się modyfikacji. Uwaga jego projektantów została skupiona na konstruowaniu akcji – tempo meczu jest wolniejsze niż w 2009. Wprowadzenie takiej zmiany miało na celu zlikwidowanie możliwości wyuczenia się kilku schematów akcji na pamięć. Każdy mecz i każda akcja ma być unikatowa – zupełnie, jak na prawdziwym boisku. Zawodnicy zostali wyposażeni w jeszcze bardziej zaawansowany system Sztucznej Inteligencji, dzięki czemu zachowują się dużo bardziej racjonalnie.

Oprawa graficzna nowego PES-a uległa jedynie kosmetycznym poprawkom. Można zaobserwować nowe animacje piłkarzy oraz usprawnione zachowanie futbolówki podczas lotu.

Wymagania: minimalne:
system operacyjny Windows XP SP3, Vista SP1
procesor Intel Pentium IV 2,4 GHz lub podobny
1 GB RAM
8 GB wolnego miejsca na dysku twardym
karta graficzna GeForce FX lub Radeon 9700 ze 128 MB VRAM i Pixel Shader 2.0.


        Zdjęcia dodatkowe: