Jesteś tutaj:  Start


Electronic Arts
Battlefield 1943
Powiększ
Battlefield 1943

Cena brutto:

Dostępność: dostępne

 


Opis urządzenia

Data dostępności: 21-06-2010

W pudełku z grą znajduje się wyłącznie klucz, który pozwala na pobranie gry z internetu. Opakowanie nie zawiera płyty.

Wybierz pole działania – możesz być strzelcem rażącym wroga z okopów, dowódcą załogi czołgu niszczącego wszystko na swojej drodze lub asem przestworzy czyszczącym przestrzeń powietrzną z samolotów wroga.

Graj jako samotny wilk lub zbierz drużynę i koordynuj posunięcia współgraczy, aby przechylić szalę bitwy na swoją korzyść. Cokolwiek wybierzesz, czeka Cię mnóstwo emocji, bo Battlefield 1943 to sieciowa gra akcji z prawdziwego zdarzenia z wyjątkowym sposobem rozgrywki!

Wstąp w szeregi US Marines lub Cesarskiej Marynarki Wojennej Japonii i pokonuj kolejne szczeble kariery, zdobywając nagrody i odznaczenia! Battlefield 1943 będzie Twoją wersją jednej z najsłynniejszych kampanii wojennych w historii świata.

UWAGA: Pudełko nie zawiera płyty z grą. W środku znajduje się kod do pobrania gry z Internetu. Do gry wymagane jest posiadanie stałego łącza internetowego.

Na lądzie, morzu i w powietrzu!
Siej zniszczenie, wysyłając desant czołgów lub rzucając do boju bombowce i myśliwce startujące z lotniskowców. W Battlefield 1943 znajdziesz najlepsze jednostki w historii gier wieloosobowych!
Rozgrywka z udziałem 24 graczy w różnorodnych lokacjach.
Możesz grać z 23 innymi graczami, a Waszym teatrem wojny będą trzy piękne wyspy: Guadalcanal, Iwo Jima i Wake. Wybierz swoją jednostkę i oglądaj lokacje z lądu, morza lub powietrza.
W ogniu walki.
Naciesz oczy pięknem wysp, bo mogą one szybko stracić swój dziewiczy urok… Dzięki silnikowi graficznemu Frostbite działania wojenne odciskają wyraźne piętno na krajobrazie. Liczy się tylko zwycięstwo!
Uzbrojenie i strategia.
Wykorzystuj klasyczny arsenał broni z czasów II wojny światowej, aby zdobyć przewagę nad wrogiem. Możesz razić go z daleka, strzelając z karabinku z lunetą, lub zdecydować się na bezpośrednią konfrontację z użyciem bagnetu i materiałów wybuchowych.
Wymagania: procesor Intel Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta graficzna z 256 MB VRAM GeForce 7800 GT lub Radeon X1900, system operacyjny Windows XP.

        Zdjęcia dodatkowe: