Jesteś tutaj:  Start


Electronic Arts
The Sims 3 : Kariera
Powiększ
The Sims 3 : Kariera

Cena brutto: 99.00 PLN

Dostępność: dostępne

 


Opis urządzenia

PREMIERA GRY: 04.06.2010

Dzięki dodatkowi The Sims 3: Kariera będziesz mógł wreszcie zobaczyć jak pracuje twój sim!

Kariera zawiera wiele różnych zawodów do wyboru, są to m.in. : strażak, architekt, detektyw, lekarz, pogromca duchów, stylista, detektyw oraz naukowiec. Każdemu z zawodów towarzyszą dodatkowe przywileje, z których może korzystać twój sim. Na przykład jako architekt, sim będzie mógł przerabiać swój dom w trybie renowacji lub zaprojektować oraz przeprowadzić rozbudowę domu sąsiadów.

Wybierana przez ciebie moralność i postawa ma ogromny wpływ na to jak będzie się on zachowywał w pracy. Zły sim jako strażak, podczas gaszenia pożaru będzie demolował domy, natomiast jako naukowiec będzie prowadził eskperymenty na ludziach.

Droga zawodowa twojej postaci będzie miała ogromny wpływ na miasteczko oraz społeczność, jako stylista lub tatuator będziesz mógł lansować nowe trendy w stylu i modzie wśród innych mieszkańców, a jako architekt wpłyniesz na wygląd i klimat wizualny twojego miasteczka.

To jak potoczy się kariera zależy wyłącznie od ciebie, możesz stworzyć rekina biznesu lub lesera i obiboka, wszystko w twoich rękach.

•Możliwość kontroli życia zawodowego, dotąd brakującej aktywności w świecie The Sims
•Nowe umiejętności: rzeźbiarza, artysty tatuażu oraz wynalazcy
•Wiele ścieżek kariery
Wymagania: podstawowa część The Sims 3        Zdjęcia dodatkowe: