Jesteś tutaj:  Start


Electronic Arts
Create
Powiększ
Create

Cena brutto:

Dostępność: dostępne

 


Opis urządzenia

Create jest grą familijną od firmy Electronic Arts. Za jej stworzenie odpowiada kolektyw EA Play. Autorzy skonstruowali ją tak, by była przystępna również dla niedzielnych graczy.

Esencję zabawy w Create stanowi tryb wyzwań, zawierający ponad sto zadań, w trakcie których musimy wykazać się kreatywnością, wyobraźnią oraz zręcznością, zmagając się z mini-grami, rozwiązując zagadki natury logicznej, by odblokować dostęp do kolejnych poziomów. Co ważne, Create oddaje do naszej dyspozycji w pełni interaktywny świat - możemy wpływać na poszczególne elementy otoczenia.

Create zawiera ponad tysiąc narzędzi - wśród nich znajdują się zarówno pędzle, jak i tekstury, przedmioty, animowane obiekty i inne, dzięki czemu gra oferuje niemal nieograniczone możliwości. Warto dodać, że kreatywność gracza jest nagradzana - otrzymuje on kolejne przedmioty pozwalające na wykazanie się jeszcze większą pomysłowością.

Electronic Arts w przypadku Create postawiło na społeczność. W internecie możemy oglądać prace stworzone przez graczy z całego świata oraz publikować swoje.

Wymagania: Pentium IV 1.8 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5600 Ultra lub lepsza), 1.8 GB HDD, Windows XP/Vista/7


Nośnik: 1xDVD
Kategoria wiekowa: 7+
Wersja językowa: kinowa (polskie napisy)
Wydanie: premierowe
        Zdjęcia dodatkowe: