Jesteś tutaj:  Start


Activision
James Bond: Blood Stone
Powiększ
James Bond: Blood Stone

Cena brutto:

Dostępność: dostępne

 


Opis urządzenia

James Bond: Blood Stone to kolejna odsłona cyklu gier akcji/TPP o przygodach agenta 007. Za stworzenie opisywanej części odpowiada studio Bizzare Creations. Produkcja jest dedykowana posiadaczom komputerów osobistych oraz konsol Xbox 360, PlayStation 3 oraz DS.

Za scenariusz James Bond: Blood Stone odpowiada Bruce Feirstein, człowiek odpowiedzialny za historie w filmowych Bondach (GoldenEye, Tomorrow Never Dies oraz The World is Not Enough). Gra nie jest powiązana z fabułą przedstawioną w filmach –; to zupełnie nowa opowieść. Ponownie głównemu bohaterowi swojej aparycji użyczył Daniel Craig. Na ekranie pojawi się także jeszcze dziewczyna, Joss Stone, a ponadto nie zabraknie także miejsca dla Judi Dench.

Esencję rozgrywki stanowią tutaj dynamiczne wymiany pocisków z rozmaitymi przeciwnikami, jednakże aby urozmaić rozgrywkę autorzy zaimplementowali fragmenty, w trakcie których jesteśmy zmuszeni pokierować samochodem biorąc udział w pościgu. Takie podejście nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, wszak Bizzare Creations jest znane z tworzenia gier wyścigowych.

Wymagania: Core 2 Duo 1.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 12 GB HDD, Windows XP/Vista/7


        Zdjęcia dodatkowe: