Jesteś tutaj:  Start


Star Wars: The Force Unleashed II
Powiększ
Star Wars: The Force Unleashed II

Cena brutto:

Dostępność: dostępne

 


Opis urządzenia

Star Wars: The Force Unleashed II to kontynuacja udanej gry akcji/TPP z 2008 roku, która została osadzona w uniwersum George’a Lucasa. Powstała ona z myślą o posiadaczach komputerów osobistych oraz konsol Xbox 360, PlayStation 3, Wii oraz DS.

Za stworzenie pecetowego wydania odpowiada Aspyr Media, posiadacze Wii otrzymali grę przygotowaną przez Red Fly, natomiast pozostałe wersje powstały w wewnętrznym studiu LucasArts, na czele którego stoi Haden Blackman, autor oryginalnego Star Wars: The Force Unleashed. Postać ta niewątpliwie powinna być również znana entuzjastom Star Wars, którzy nie mają do czynienia z grami.

Fabuła przedstawi wydarzenia rozgrywające się między III i IV epizodem filmowej sagi. Ponownie wcielamy się w postać Starkillera lub też jego klona i zajmujemy się wykonywaniem rozmaitych misji toczonych w świecie Gwiezdnych Wojen, polegających przede wszystkim na walce z użyciem dwóch mieczy świetlnych. W trakcie rozgrywki odwiedzimy takie lokacje, jak m.in. Kamino, Cato Neimoidia oraz udamy się do systemu Dagobah.

Wymagania: Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 GT lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP/Vista/7        Zdjęcia dodatkowe: