Jesteś tutaj:  Start


UBISOFT
Tom Clancy's H.A.W.X.
Powiększ
Tom Clancy's H.A.W.X.

Cena brutto:

Dostępność: dostępne

 


Opis urządzenia

Druga część zręcznościowej symulacji lotniczej Tom Clancy's H.A.W.X., która ukazała się w marcu 2009 roku. Powstała ona z myślą o PeCetach i konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz Wii.

Ponownie wcielamy się w elitarnych pilotów sterujących nowoczesnymi samolotami bojowymi. Do naszej dyspozycji została oddana możliwość toczenia szybkich starć w powietrzu, wykazania się umiejętnościami podczas tankowania paliwa bez lądowania, a także kierowania zdalnie sterowanym samolotem bezzałogowym za pomocą którego zdobywamy informacje dotyczące wrogich jednostek i ich terenów.

Rozbudowano również opcję samodzielnego startu i lądowania. Każda z misji rozpoczyna się od startu. Początkowo możemy na spokojnie opanować ten element, lecz w późniejszych etapach musimy wzbić się w powietrze pod silnym ostrzałem wroga.

Wymagania: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Intel Pentium 4 3 GHz lub AMD Athlon 64 3000+, 1 GB RAM (XP), 2 GB (Vista/7), karta graficzna z 128 MB VRAM i Shader Model 3.0, DirectX 9.0, 10.0 lub 11.0, 9 GB wolnego miejsca na dysku twardym, klawiatura, myszka, szerokopasmowe łącze (co najmniej 128 kbps), połączenie LAN


        Zdjęcia dodatkowe: