Jesteś tutaj:  Start


Symulator Lotniska
Powiększ
Symulator Lotniska

Cena brutto: 49.00 PLN

Dostępność: dostępne

 


Opis urządzenia

Airport Simulator jest grą z gatunku symulatorów, która stawia graczom ciekawe acz ambitne zadanie – zarządzania lotniskiem. Zmierz się z wyzwaniem, wybierz najbardziej korzystne położenie lotniska, wybuduj terminal wraz z całą infrastrukturą i umiejętnie zarządzaj portem lotniczym.

To zadanie nie jest łatwe, wymaga wielkich umiejętności oraz wytrwałości. Na początku musisz zadbać o wylądowanie samolotu, który został przydzielony do pracy przy budowie terminalu. W początkowej fazie większość czynności wykonujesz osobiście. Będziesz kierowcą wszystkich pojazdów, takich jak schody pokładowe, wózki bagażowe, cysterny z paliwem itp. Skutecznie realizowane zadanie wkrótce powinno umożliwić zatrudnienie pracowników do prowadzenia pojazdów i wykonywania zadań związanych z budową terminalu lotniczego. Twoje lotnisko powoli stanie się w pełni zautomatyzowane. Tylko taktyczne, mądre i dalekowzroczne działania pozwolą osiągnąć pełny sukces. Informacje udzielane przez głośniki, huk silników, jak również zmieniające się warunki pogodowe tworzą fascynującą atmosferę, tak dobrze znaną z największych portów lotniczych świata.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
•możliwość kontrolowania wszystkich pojazdów
•automatyzacja portu lotniczego
•autentyczne odgłosy panujące na lotnisku
•możliwość obsługi do ośmiu terminali jednocześnie
•zmieniające się warunki pogodowe
•szczegółowa konstrukcja samolotu
•polska wersja językowa
Wymagania: Pentium 4 1.5 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 500 MB HDD, Windows Me/2000/XP/Vista

Nośnik: 1xCD
Kategoria wiekowa: 3+
Wersja językowa: kinowa (polskie napisy)
Wydanie: premierowe


        Zdjęcia dodatkowe: