Jesteś tutaj:  Start


Techland
nail`d
Powiększ
nail`d

Cena brutto: 89.00 PLN

Dostępność: dostępne

 


Opis urządzenia

nail'd to typowy przedstawiciel gatunku gier wyścigowych stworzony przez rodzimą firmę Techland - autorów m.in. Call of Juarez: Więzy Krwi, Xpand Rally oraz Chrome.
Wśród trybów rozgrywki znajdziemy karierę, multiplayer (online dla maksymalnie dwunastu graczy i offline) oraz jazdę na czas. Do naszej dyspozycji oddano zarówno motocykle, jak i quady. Zadanie gracza to dojechanie do mety w jak najszybszym czasie. Autorzy nie silą się na realizm - gra jest zręcznościówką podobną do takich tytułów, jak Pure czy MX vs. ATV, w której korzystamy m.in. z dopalacza ładowanego poprzez wykonywanie sztuczek.

Wydawać by się mogło, że tak prozaiczny cel, jakim jest wyprzedzenie wszystkich kierowców sprawia, że rozgrywka polega wyłącznie na wciskaniu gazu i hamowania na zakrętach. Na szczęście nie - poszczególne trasy zawierają rozmaite skróty z których będziemy korzystać, a także kilka ścieżek prowadzących do mety. Podczas rozgrywki brakuje przeszkód i wysokich skoków oraz takich atrakcji, jak trąby powietrzne czy też spadające na nasz pojazd głazy.

Za generowanie wysokiej jakości oprawy wizualnej odpowiedzialna jest autorska technologia Techlandu, czyli Chrome Engine 4. Jeśli chodzi o interfejs, to zamiast mini-mapy mamy wskaźnik, który informuje nas o przebiegu trasy (ile już przejechaliśmy, ile pozostało do mety). Twórcy zaimplementowali w grze także system powtórek.

Wymagania: Pentium IV 3.2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6200 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP/Vista/7 + dodatkowo: stałe połączenie z Internetem


Nośnik: 1xDVD
Kategoria wiekowa: 12+
Wersja językowa: polska
Wydanie: premierowe

        Zdjęcia dodatkowe: