Jesteś tutaj:  Start


Electronic Arts
FIFA 11 [X360]
Powiększ
FIFA 11 [X360]

Cena brutto: 139.00 PLN

Dostępność: dostępne

 


Opis urządzenia

FIFA 11 to kolejna odsłona tytułowej serii gier piłkarskich firmy Electronic Arts. Tradycyjnie programiści wprowadzili sporo zmian – zarówno większych, jak i kosmetycznych.

Esencję rozgrywki nadal stanowi rozbudowany tryb menadżerski, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć udział w rozmaitych turniejach, czy też rozegrać mecz sparingowy. Tradycyjnie autorzy przygotowali całą gamę rozmaitych opcji zabawy i nie zapomnieli oczywiście o możliwości rozgrywki za pośrednictwem Internetu.

W odróżnieniu od poprzednich części serii, w których byliśmy skazani na licencjonowaną ścieżkę dźwiękową, w FIFA 11 gracz ma do dyspozycji możliwość wgrania własnych utworów. Swoich ulubionych piosenek możemy posłuchać nie tylko w menu, lecz także po zdobyciu bramki czy po wygranym meczu.

Jako że mamy do czynienia z odświeżonym wydaniem poprzedniej FIFY, usprawniono algorytmy odpowiadające za sztuczną inteligencję co oznacza, że wzrósł również poziom trudności, przynajmniej w niektórych aspektach rozgrywki (np. zdecydowano się ukrócić podania z klepki, które szybko otwierają drogę do bramki). Oczywiście mimo to FIFA 11 nie jest adresowana wyłącznie do fanów poprzedniczek, lecz także do zupełnych nowicjuszy.

Ponadto w FIFA 11 znalazł się nowy system wykonywania rzutów karnych, po raz pierwszy zaimplementowany w 2010 FIFA World Cup South Africa. Na ekranie pojawia się wskaźnik – musimy nacisnąć przycisk w odpowiednim momencie, następnie ustalamy kierunek strzału i uderzamy piłkę.

Wymagania: konsola Xbox360

Nośnik: 1xDVD
Kategoria wiekowa: 3+
Wersja językowa: polska
Wydanie: premierowe

        Zdjęcia dodatkowe: