Jesteś tutaj:  Start


Apple
IPad 16GB Black 3G / Wi-Fi
Powiększ
IPad 16GB Black 3G / Wi-Fi

Cena brutto: 2 599.00 PLN

Dostępność: dostępne

 


Opis urządzenia

Najlepszy sposób na sieć, e-mail, zdjęcia i wideo. Wystarczy dotknąć, żeby uwierzyć.

Wszystkie aplikacje wbudowane w iPada zostały zaprojektowane od podstaw z myślą o dużym dotykowym ekranie Multi-Touch i zaawansowanych możliwościach całego urządzenia. I działają w dowolnej orientacji. iPad z takimi aplikacjami potrafi robić rzeczy nieosiągalne dla innych urządzeń.

Safari. iPad to najlepszy sposób na sieć. Oglądaj całe strony WWW w układzie pionowym lub poziomym na dużym ekranie Multi-Touch. Wędruj po sieci, muskając ekran palcami.
Mail. Aplikacja pocztowa na iPadzie nie ma konkurencji. Wspólna skrzynka odbiorcza, podział ekranu i duża ekranowa klawiatura sprawiają, że na iPadzie praca z pocztą elektroniczną jest zupełnie nowym doświadczeniem.
Zdjęcia. Na wspaniałym ekranie IPS z podświetleniem LED zdjęcia wyglądają zachwycająco. Otwieraj albumy jednym stuknięciem. Wertuj zdjęcia, jedno po drugim, lub odtwórz pokaz slajdów i pochwal się swoimi zdjęciami.
Wideo. Duży ekran o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 9.7 cala czyni z iPada idealne urządzenie do oglądania filmów, podcastów i innych materiałów.
YouTube. Z aplikacją YouTube zaprojektowaną specjalnie dla iPada, wyszukiwanie klipów wideo jest teraz jeszcze łatwiejesze. A oglądanie ich na olśniewającym ekranie iPada to czysta przyjemność. Zwłaszcza w formacie HD.
iPod. Sięgnij po swoją muzykę. Dotknij jej. Oglądaj okładki albumów w pełnych rozmiarach. Muzyka na iPadzie wygląda równie dobrze, jak brzmi.
App Store. W App Store znajdziesz ponad 300 000 aplikacji, a prawie wszystkie z nich działają na iPadzie. Od gier po aplikacje użytkowe.
Mapy. iPad to prawdziwe oko na świat. Usługi Google - widok ulicy, widok satelitarny i nowy widok terenu - pomogą Ci trafić na miejsce.
Notatki. Za sprawą dużego ekranu i klawiatury ekranowej iPad świetnie sprawdza się przy sporządzaniu podręcznych notatek. Użytkownik może nawet wysłać przypomnienia do samego siebie.
iBooks. Czytanie na iPadzie to czysta przyjemność. Tekst jest wyraźny i jasny. Strony odwraca się po prostu palcem. A nowe książki można pobierać ze sklepu iBookstore.
To niewiarygodne, ile doskonałych pomysłów mieści się w czymś tak lekkim.

Duży ekran z podświetleniem LED wykonany w technologii IPS. Niewiarygodnie precyzyjny ekran Multi-Touch. I zadziwiająco wydajny układ procesorowy zaprojektowany przez Apple. A wszystko to w urządzeniu tak smukłym i lekkim, że bez problemu możesz je wszędzie zabrać. iPad to nie tylko najlepsze urządzenie w swoim rodzaju. To zupełnie nowy rodzaj urządzenia.

Specyfikacja technicznaWymiary: 242.8 x 189.7 x 13.4 mm
Waga: 0.73 kg
Ekran:

Ekran dotykowy Multi-Touch o przekątnej 9,7 cala z podświetleniem LED i błyszczącą powłoką, wykonany w technologii IPS
Rozdzielczość 1024 na 768 pikseli przy 132 pikselach na cal (ppi)
Odporna na odciski palców powłoka oleofobowa
Możliwość jednoczesnego wyświetlania w wielu językach i w różnych czcionkach
Pojemność: 16GB
Procesor: Zaprojektowany na zamówienie, energooszczędny i wydajny układ SoC (system jednoukładowy) Apple A4 1 GHz
Czujniki:
Przyspieszeniomierz
Czujnik oświetlenia w otoczeniu
Wi-Fi i sieć komórkowa:
UMTS/HSDPA (850, 1900, 2100 MHz)
GSM/EDGE (850, 900,1800, 1900 MHz)
Tylko transmisja danych
Wi-Fi (802.11 a/b/g/n)
Bluetooth 2.1 + EDR
Lokalizacja:

Wi-Fi
Cyfrowy kompas
Assisted GPS (model Wi-Fi + 3G)
Przy użyciu sieci komórkowej (model Wi-Fi + 3G)
Odtwarzanie dźwięku:
Pasmo przenoszenia: od 20 do 20 000 Hz
Obsługiwane formaty audio: AAC (16 do 320 kb/s), Protected AAC (ze sklepu iTunes Store), MP3 (16 do 320 kb/s), MP3 VBR, Audible (formaty 2, 3 i 4), Apple Lossless, AIFF i WAV
Możliwość skonfigurowania maksymalnego poziomu głośności
TV i wideo:

Obsługa rozdzielczości 1024 x 768 za pośrednictwem przejściówki ze złącza stacji dokującej na VGA; 576p i 480p za pośrednictwem kabla Apple do komponentowego sygnału A/V, 576i i 480i za pośrednictwem kabla Apple do zespolonego sygnału wideo
Wideo H.264 do 720p przy 30 klatkach na sekundę, Main Profile, poziom 3.1, z dźwiękiem AAC-LC do 160 kb/s, dźwięk stereofoniczny 48 kHz w formatach .m4v, .mp4 i .mov; wideo MPEG-4 do 2,5 Mb/s, 640 na 480 pikseli, 30 klatek na sekundę, Simple Profile z dźwiękiem AAC-LC do 160 kb/s, 48 kHz, dźwięk stereofoniczny w formatach .m4v, .mp4 i .mov
Obsługa załączników e-mail: Możliwość przeglądania następujących typów dokumentów: .jpg, .tiff, .gif (obrazy); .doc i .docx (Microsoft Word); .htm i .html (strony WWW); .key (Keynote); .numbers (Numbers); .pages (Pages); .pdf (Preview i Adobe Acrobat); .ppt i .pptx (Microsoft PowerPoint); .txt (tekst); .rtf (tekst sformatowany); .vcf (wizytówka); .xls i .xlsx (Microsoft Excel)
Ułatwienia dostępu:

Możliwość odtwarzania napisów kodowanych
Czytnik ekranu VoiceOver
Powiększanie zawartości ekranu
Biała treść na czarnym tle
Dźwięk monofoniczny
Bateria i zasilanie:

Wbudowana bateria litowo-polimerowa (do wielokrotnego ładowania), 25 Wh
Do 10 godzin surfowania w sieci WWW przez Wi-Fi, oglądania wideo lub słuchania muzyki
Nawet 9 godzin przeglądania Internetu w sieci komórkowej 3G
Ładowanie przez zasilacz lub przez przewód USB podłączony do komputera
Wejścia i wyjścia:

Złącze dokujące
Gniazdo słuchawek stereo 3,5 mm
Wbudowane głośniki
Mikrofon
Kieszeń na kartę SIM (tylko model Wi-Fi + 3G)        Zdjęcia dodatkowe: