Jesteś tutaj:  Start


Creative Labs
TABLET CREATIVE ZiiO 7
Powiększ
TABLET CREATIVE ZiiO 7

Cena brutto: 984.00 PLN

Dostępność: dostępne

 


Opis urządzenia

Tablet, który zechcesz zabrać ze sobą wszędzie

Nowy tablet multimedialny Creative ZiiO 7” stanowi następny etap rozwoju bezprzewodowej rozrywki cyfrowej oraz urządzeń mobilnych. Kompaktowy, przenośny i lekki. Zawsze możesz go mieć przy sobie gdziekolwiek jesteś - w kawiarni, pociągu czy po prostu gdy wypoczywasz, leżąc na sofie.

ZiiO 7” posiada multimedialny procesor Creative ZMS-08, który umożliwia odtwarzanie grafiki w wysokiej rozdzielczości - możesz więc oglądać filmy lub grać w gry w oszałamiającej jakości HD 1080p. Równie doskonała jest jakość dźwięku. Dotknięcie ikony na ekranie powoduje uruchomienie aplikacji Pure Android Audio*, dzięki której możesz uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji audio jak na przykład X-Fi oraz włączyć moduł Bluetooth®. Ta unikalna aplikacja, w połączeniu z kodekiem apt-X oraz bezstratną konwersją audio, gwarantuje dostęp do najwyższej jakości dźwięku odtwarzanego bezprzewodowo przez połączone z tabletem opartym na systemie Android głośniki lub słuchawki Bluetooth.

Co więcej, ZiiO 7” kontroluje działanie całego w pełni bezprzewodowego systemu rozrywki, stosując rozwiązania aplikacji Pure Android Audio nie tylko w odniesieniu do muzyki, lecz także do filmów, gier i wszystkich treści dostępnych za pośrednictwem Internetu.

Tablet multimedialny ZiiO 7” oferuje także funkcje znane z innych urządzeń opartych na systemie Android - łączność z Internetem, wysyłanie wiadomości e-mail, a nawet kupowanie aplikacji, gier i e-booków za pośrednictwem sklepu Creative ZiiStore. Ten dostępny w wersjach 8 GB i 16 GB tablet multimedialny jest jedynym urządzeniem tego typu, które pozwala na przechowywanie, odtwarzanie i zarządzanie wszystkimi plikami audio bez konieczności stosowania uciążliwych kabli.

Popraw jakość dźwięku dzięki pakietowi Pure Android Audio
Wystarczy dotknąć jednej ikony, aby uzyskać dostęp do technologii Creative X-Fi oraz menedżera Bluetooth, który ułatwi zarządzanie podłączonymi urządzeniami audio. Dzięki wykorzystaniu kodeka apt-X i bezstratnej konwersji audio ZiiO zapewnia doskonały, przesyłany bezprzewodowo dźwięk o najwyższej jakości.

W pełni bezprzewodowy system rozrywkowy
Tablet multimedialny ZiiO 7” może bezproblemowo współpracować z innymi urządzeniami audio - jak na przykład głośnikami ZiiSound T6 czy bezprzewodowymi słuchawkami WP-300 - tworząc tym samym w pełni bezprzewodowy system rozrywkowy. Posiadając to centrum rozrywki, możesz bezproblemowo przechowywać, odtwarzać i zarządzać plikami dźwiękowymi.

Technologia X-Fi Crystalizer dla krystalicznie czystego dźwięku
Inteligentna funkcja X-Fi Crystalizer przywraca utracone detale i poprawia jakość dźwięku cyfrowego, oferując niespotykany poziom jego czystości.

Funkcja X-Fi Expand - poprawa jakości dźwięku w filmach i grach
Inteligentna funkcja X-Fi Expand zapewnia grom oraz filmom nową jakość, oferując zapierającą dech w piersiach głębię dźwięków. Precyzyjnie lokalizuj swoich przeciwników, nasłuchując odgłosów ich kroków - jakość dźwięku odtwarzanego nawet przez słuchawki będzie porównywalna z dźwiękiem płynącym z głośników z „najwyższej półki”.

Kodek audio apt-X o wysokiej wydajności
Kodek audio apt-X o wysokiej wydajności i niskiej latencji gwarantuje nadzwyczajną jakość stereofonicznego dźwięku odtwarzanego bezprzewodowo poprzez Bluetooth.

Bez przewodów, bez problemów - tylko nieskazitelna muzyka odtwarzana poprzez Bluetooth
Dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth oraz apt-X urządzenie ZiiO 7” zapewnia wysoką wierność muzyki odtwarzanej bezprzewodowo. Urządzenie to może współpracować ze stereofonicznymi głośnikami Bluetooth - takimi jak głośniki Creative ZiiSound D5 oraz ZiiSound T6 - a także stereofonicznymi słuchawkami Creative WP-300.

Radość z oglądania filmów HD w Twoim telewizorze
Poznaj radość płynącą z oglądania filmów w jakości HD oraz niespotykaną wygodę - wystarczy połączyć tablet multimedialny ZiiO 7” z telewizorem wielkoekranowym za pomocą kabla HD.

Surfuj po Internecie dzięki obsłudze technologii WLAN
Dzięki wbudowanemu złączu IEEE 802.11 b/g wszystkie hotspoty2 w mieście będą Twoje. Surfuj po Internecie, odczytuj wiadomości e-mail - gdziekolwiek jesteś.

Więcej miejsca - zabawa bez granic
Ciesz się łatwością bezpośredniego dostępu do dużej liczby plików muzycznych i filmów zapisanych na karcie SD. Większa liczba kart SD z plikami multimedialnymi oznacza lepszą zabawę!

Wymagania systemoweSystem Microsoft Windows XP (Service Pack 2)/XP wersja 64-bitowa, Windows Vista, Windows 7
Port USB

Specyfikacja technicznaKolor: biały
Wyświetlacz: 7" (480x800) TFT, 16,8 miliona kolorów, ekran rezystancyjny
Procesor: Zii Labs ZMS-08
System operacyjny: Android 2.1
Bluetooth: Bluetooth 2.1 EDR (z APTX i A2DP)
Sieć bezprzewodowa: WiFi 802.11 b/g
Funkcje poprawy jakości dźwięku: X-Fi Audio Enhancements (Crystallizer, Expand)
Obsługiwane formaty audio: MP3, AAC, WMA9, FLAC, OGG, MIDI, WAV, Audible 4
Obsługiwane formaty wideo: H.264, MPEG4, WMV9, MOV, AVI, MKV
Wyjście wideo: Tak (wyjście wideo HD)
Zdjęcia: JPG, BMP, PNG
Aparat: aparat z przodu
Wbudowany mikrofon: Tak (mono)
Wbudowany głośnik: Tak (stereo)
Akcelerometr: Tak
Maksymalny czas odtwarzania: 25 godzin odtwarzania muzyki, 5 godzin odtwarzania wideo
Gniazdo pamięci: microSD, do 32 GB
Złącza: mini USB, gniazdo stereofoniczne 3,5 mm typu jack, wyjście wideo HD
Wymiary: 207,4 x 133 x 13,7 mm
Masa: 400 g
* W przypadku dostępu bezprzewodowego wymagane jest połączenie Wi-Fi. W zależności od lokalnego dostawcy usług internetowych mogą obowiązywać opłaty.

W zestawieTablet ZiiO 7" (wyposażony w Bluetooth w wersji 2.1, kodek apt-X, Wi-Fi* 802.11 b/g oraz aplikacje wzbogacające dźwięk)
Zasilacz
Rysik
Kabel USB        Zdjęcia dodatkowe: