Jesteś tutaj:  Start


Roland
GW 8
Powiększ
GW 8

Cena brutto: 3 499.00 PLN
PROMOCJA! 3 199.00 PLN

Dostępność: dostępne

 


Opis urządzenia

Roland GW-8 jest następną generacją wyjątkowej serii stacji roboczych GW z inteligentnymi funkcjami podkładowymi. Z jego świeżym, nowoczesnym zestawem brzmieniowym i ekspresyjnymi stylami muzycznymi od popu do rocka, plus autentycznymi etnicznymi stylami oraz multi formatowemu odtwarzaniu z pamięci USB, GW-8 przyniesie świat muzyki pod Twoje palce. Jest idealnie dostosowany dla występów tzw. „one-man-band" (człowiek orkiestra).

- Nowoczesna muzyczna stacja robocza z wysokiej jakości 128-głosowym silnikiem dźwiękowym pochodzącym ze słynnej linii modułów brzmieniowych
- Szeroka paleta różnorodnych nowoczesnych brzmień i inteligentne style podkładowe, oraz dodatkowe banki brzmień i stylów etnicznych z całego świata
- Funkcja odtwarzania z pamięci USB pozwala na bezpośrednie czytanie i odtwarzanie MP3, WAV, AIFF oraz plików SMF z klucza USB; Center Cancel dla audio pozwala na śpiewanie samemu w stylu karaoke.
- Nowo opracowany wyświetlacz graficzny, plus przycisk Style Select, gałki analogowe, D BEAM
- Oprogramowanie do konwersji styli oraz Playlist w komplecie
- Pokładowy 16-ścieżkowy sequencer dla zapisu interaktywnego występu

Flagowy silnik brzmieniowy z łatwym interfejsem użytkownika

Dzięki wiodącej technologii muzycznej na świecie, Roland GW-8 zwycięża każdy Workstation na planecie z jego bogatym i ekspresyjnym dźwiękiem. GW-8 jest wypełniony setkami świeżych i najbardziej poszukiwanych dźwięków wziętych żywcem z topowych modułów Roland`a. W dodatku do autentycznie brzmiącego zestawu barw, GW-8 wyposażony został w łatwe w użyciu urządzenia kontrolujące jak ekspresyjny D BEAM czy gałki analogowe, które pozwalają na błyskawiczne dostosowanie dźwięku. GW-8 jest idealny dla śpiewających artystów, który pełnią wiele ról podczas swoich występów.

Inteligentne style podkładowe

GW-8 posiada olbrzymią kolekcję podkładów, reprezentującą szeroki zakres stylów muzycznych począwszy od tradycyjnego rocka, pop, dance, jazz i inne. Oprócz znakomitej biblioteki współczesnych dźwięków i stylów, GW-8 wyposażony jest w dźwięki instrumentów etnicznych i style autentycznej muzyki regionalnej. Każdy styl podkładowy posiada cztery wprowadzenia (intro), cztery główne patterny (main) oraz cztery zakończenia (ending) gwarantujące wprowadzenie „życia" do muzyki przy zręcznym użytkowaniu.

Odtwarzacz z pamięci USB

Jedna z najpopularniejszych nowych cech to wbudowany w GW-8 wielo formatowy odtwarzacz utworów działający bezpośrednio z pamięci USB Flash z plikami MP3, WAV, AIFF oraz SMF. W dodatku GW-8 posiada funkcję Center Cancel, która ścisza główny wokal w nagranym utworze - zostawiając miejsce pod śpiew karaoke lub ćwiczenia.

Style Converter & Playlist Editor

Dostarczone razem z GW-8 oprogramowanie Style Converter dla PC pozwala na konwersję danych MIDI na style podkładowe w GW-8 dzięki użyciu opcjonalnej pamięci USB Flash. W komplecie jest także program Playlist Editor umożliwiający ułożenie utworów do odtworzenia według własnej kolejności. W ten sposób można łatwo ułożyć oddzielną Playlistę na każdy koncert.        Zdjęcia dodatkowe: