Jesteś tutaj:  Start


Roland
AX-Synth Black Sparkle - Syntezator naramienny
Powiększ
AX-Synth Black Sparkle - Syntezator naramienny

Cena brutto: 3 990.00 PLN

Dostępność: dostępne

 


Opis urządzenia

Przyszedł czas, by rządzić z klawiaturą na scenie! Stylowy AX-Synth reprezentuje nową generację klawiatur sterujących firmy Roland, pierwszy raz z wbudowanym modułem brzmieniowym. Jest w pełni samo wystarczalna i wyposażona w potężne, zorientowane na popisy solowe, brzmienia najlepszych syntezatorów z najnowszych modułów firmy Roland. Załóż na pas AX i daj niezły show.

•Wbudowany moduł brzmieniowy z dźwiękami najnowszych syntezatorów firmy Roland
•Kontroler wstęgowy, D Beam, modulation bar, gałki i wyświetlacz łatwo odczytywalny na scenie
•USB MIDI ułatwiający podłączenie do PC
•Dedykowany przycisk V-LINK dla kontroli wizualizacji
•Długi czas operowania na bateriach (ok. 6 godzin)
Wszystko w jednym

Podłącz i graj - czy może być jeszcze wygodniej? AX-Synth posiada wszystko czego potrzebujesz do wykonania popisu. Przeciwnie niż większość syntezatorów z przeszłości, AX-Synth jest samowystarczalny i wypełniony setkami najwspanialszych brzmień firmy Roland. Zewnętrzne urządzenia MIDI nie są wymagane. Wszystko zostało wbudowane i jest gotowe do grania.

Wymyślne sterowanie

AX-Synth napakowany jest różnymi świetnymi kontrolerami pozwalającymi uzyskać ekspresję podczas występu. Ślizgaj palcami na Ribbon Controller ultra gładko odstrajając dźwięk. Sztabka modulacyjna i dedykowane gałki są także przewidziane dla dostosowania barwy brzmienia w czasie rzeczywistym. Faluj dłonią ponad niewidzialnym D BEAM przyciągając uwagę widza.

USB MIDI

AX-Synth jest całkowicie samowystarczalny, jednakże istnieje możliwość sterowania zewnętrznymi instrumentami poprzez MIDI. Podłącz urządzenie MIDI i ciesz się nieograniczonym światem dźwięków i warstw brzmieniowych, a wszystko to kontrolowane z AX-Synth.

Własne ustawienia

AX-Synth ma fantastyczne barwy do grania solówek, ale jeśli zachodzi potrzeba dostosowania brzmienia do własnych potrzeb, można to zrobić łatwo za pomocą oprogramowania PC editor/librarian. Złącze USB/MIDI w AX-Synth przyspiesza i ułatwia podłączanie do komputera.


Klawiatura: 49 klawiszy z dynamiką
Maksymalna polifonia: 128 głosów
Brzmienia: 256 + 8 specjalnych
Kontrolery: D-Beam, Ribbon Touch, Modulation Bar, Volume Knob Controller, Aftertouch/C1 Knob Controller, Portamento On/Off, Hold button On/Off, Bender Mode: Normal/Catch+Last
Złącza: Output Jacks: 2 x 1/4' inch phone type (L/MONO, R), Headphones (Stereo 1/4' inch phone type), Foot Pedal, USB connector (USB MIDI), MIDI connector (IN/OUT), Power Adapter
Baterie: 8 x Ni-MH ładowalne
Wyświetlacz: 3 x 7 segment LED
Akcesoria: Owner's Manual, Shoulder strap, AC Adaptor (PSB-1U)
Kolor: czarny
Rozmiar: 1,145 x265 x 90 mm
Waga: 3.7 kg

        Zdjęcia dodatkowe: