Jesteś tutaj:  Start


Roland
V-Synth GT V.2
Powiększ
V-Synth GT V.2

Cena brutto: 11 565.00 PLN

Dostępność: dostępne

 


Opis urządzenia

Najbardziej ekspresyjny syntezator na świecie

V-Synth firmy Roland wyznacza nowy standard ekspresyjnej syntezy i konstrukcji brzmienia. Zdobył nagrody i sławę na całym świecie, bo na zawsze zmienił sposób tworzenia i odtwarzania dźwięków. Ale jeśli myślałeś, że technologia V-Synth siągnęła szczytu, za pomocą nowego flagowego modelu V-Synth GT Roland podniósł poprzeczkę jeszcze wyżej! Ten unikalny instrument wzbogaca słynną elastyczna syntezę audio formatu V-Synth z rewolucyjną technologią artykulacyjnej syntezy fraz. Jego ekspresja i realizm są bez precedensu, tak jak jego zdolność do tworzenia nigdy nie słyszanych wcześniej brzmień.

- Wiele form zaawansowanej syntezy, sterowanych przyjaznym, ikonowym interfejsem
- Nowa technologia AP SYNTHESIS (artykulacyjna synteza fraz) modeluje sposób zachowywania się oraz niuanse instrumentów muzycznych
- Posiada, będący własnością firmy Roland, silnik elastycznej syntezy audio oraz VOCAL DESIGNER, odtwarzane równocześnie
- SOUND SHAPER II oferuje niesłychanie łatwą i wydajna metodę programowania
- Futurystyczna konstrukcja wysokiej jakości
- Kolorowy ekran dotykowy o szerokim kącie widzenia

Wiele form zaawansowanej syntezy

Dzięki zintegrowanemu, nowemu dwurdzeniowemu silnikowi V-Synth, syntezator V-Synth GT może łączyć w czasie rzeczywistym elastyczną syntezę audio, technologię VOCAL DESIGNER i artykulacyjną syntezę fraz. Z modelem V-Synth GT jest również zintegrowana będąca własnością firmy Roland technologia VariPhrase. Wraz z silnikiem modelowania analogowego, wejściem dla zewnętrznego sygnału audio i architekturą cyfrowego samplingu, model V-Synth GT zapewnia niewiarygodnie szerokie i mocne podstawy, umożliwiające rejestrowanie i tworzenie brzmień oraz ich edycję.

Artykulacyjna synteza fraz (AP-SYNTHESIS)

V-Synth GT to pierwszy na świecie syntezator, wyposażony w artykulacyjną syntezę fraz. Ta rewolucyjna forma modelowania odtwarza ciągle zmieniający się sposób zachowania, niuanse i dźwięk odtwarzanego instrumentu. Efekt jest oszałamiająco ekspresyjny i realistyczny i można go stosować do symulowania instrumentów akustycznych oraz do tworzenia nowych, nigdy nie słyszanych wcześniej brzmień.

Szybkie programowanie

Prawdziwi twórcy dźwięku pokochają złożoność i edycyjną głębię syntezatora V-Synth GT, ale w wielu przypadkach muzycy potrzebują szybko świeżych brzmień - i w tym tkwi piękno edytora Sound Shaper II. Narzędzie to, oparte na oryginalnym edytorze Sound Shaper, umożliwia wybieranie typu brzmienia, a następnie podsuwa najodpowiedniejsze parametry. Nowe brzmienia można stworzyć w ciągu kilku sekund!

Futurystyczna konstrukcja

Model V-Synth GT to instrument najwyższej klasy. Tworząc jego futurystyczny, przyjazny dla użytkownika układ i kształt, nie naruszono żadnych, stosowanych do tej pory zasad. Nowy panel przedni, wyposażony w kolorowy ekran dotykowy z ośmioma uniwersalnymi obrotowymi potencjometrami sterującymi oraz dedykowanymi przyciskami i potencjometrami suwakowymi, zapewnia szybszy i wygodniejszy dostęp do parametrów. Z góry na dół i od przodu do tyłu to jest instrument, który mówi o sobie „pierwsza klasa".


        Zdjęcia dodatkowe: