Oferujemy profesjonalne serwery wirtualne dla stron www i aplikacji internetowych, dzięki którym możliwe jest skuteczne wykorzystanie technologii internetowych w biznesie.

Proponujemy dwa pakiety usług hostingowych i jeden na indywidualne potrzeby klientów:

  • Serwer MINI
  • Serwer STANDARD
  • Serwer MAXI
    (indywidualna konfiguracja)

Poniżej przedstawiamy zestawienie najważniejszych opcji i ceny serwerów MINI i STANDARD.

Poniżej przedstawiamy zestawienie najważniejszych opcji i ceny serwerów MINI i STANDARD.

 
MINI
STANDARD
Powierzchnia dyskowa
500 MB
1 GB
Limit transferu (rocznie)
30 GB
300 GB
Administracja serwera
CPanel
Konto FTP
System antywirusowy
System antyspamowy
Webmail (poczta przez www)
Funkcja catch-all
Autoresponder - automatyczna wiadomość zwrotna
Nielimitowana ilość baz danych MySQL
SSL na pocztę
SSL na www
Statystyki odwiedzalności WWW i poczty
Autoryzacja SMTP
Server Side Includes (SSI)
Regularna kopia bezpieczeństwa
Bezpłatna pomoc techniczna
Cena za roczny abonament:
200 zł.
250 zł

UWAGA.
1. Podane ceny są cenami netto,
należy co nich doliczyć 22% podatku VAT.

Opis Serwerów:

Dowolny podział powierzchni dyskowej
Za pośrednictwem panelu zarządzania możesz dowolnie podzielić dostępną powierzchnię dyskową na serwis WWW, konta e-mail oraz bazy danych.
 

Transfer serwera
Transfer serwera określa całkowitą ilość danych jaka może być przesłana z i do sieci Internet. Limit transferu oferowany w ramach serwera naliczany jest w trakcie trwania okresu abonamentowego.
 

Bezpłatna subdomena
Serwer jest uruchamiany w bezpłatnej subdomenie www.oferta.twojanazwa.pl. Jeżeli masz własną domenę, możesz ją także przypisać do serwera.
 

Nielimitowana ilość domen ze wskazaniem na katalogi
Serwer pozwala na utrzymanie nielimitowanej ilości domen. Jeżeli jesteś właścicielem kilku domen, możesz każdą z nich przekierować na odpowiedni katalog zawierający odrębny serwis WWW. Konta e-mail założone na serwerze będą działać dla każdej z obsługiwanych domen.
 

Konta e-mail
W ramach serwera możesz założyć niezależne konta e-mail. Każde z założonych kont posiada dostęp do programu pocztowego (Webmail) z poziomu którego użytkownik może samodzielnie zarządzać swoim kontem pocztowym oraz odczytywać i wysyłać pocztę.
 

Nielimitowana ilość aliasów pocztowych
Alias pocztowy to alternatywny adres konta e-mail. Dzięki aliasowi pocztowemu możesz posiadać kilka adresów pocztowych wskazujących fizycznie na jedno konto. Przykładowo, stworzenie aliasu prezes@twojafirma.pl wskazującego na konto biuro@twojafirma.pl spowoduje, że każdy e-mail wysłany na adres prezes@twojafirma.pl będzie docierał na konto biuro@twojafirma.pl. Ilość aliasów jest nieograniczona.
 

Bazy danych
Serwer umożliwia założenie baz danych MySQL lub PostgreSQL w ramach samodzielnie przydzielonej powierzchni. Maksymalna wielkość pojedynczej bazy danych jest uzależnona od wybranej opcji.
 

Dodatkowe konto FTP - Konto webmastera
W ramach serwera istnieje możliwość założenia jednego dodatkowego konta przeznaczonego wyłącznie do połączeń FTP. Konto webmastera służy do umieszczania na serwerze stron WWW, ich aktualizacji itp. Webmaster ma dostęp do całej struktury katalogów na serwerze, lecz nie ma możliwości administrowania serwerem.
 

System antywirusowy
System antywirusowy zapewnia skuteczną ochronę skrzynek pocztowych przed wirusami rozprzestrzeniającymi się w sieci Internet za pośrednictwem poczty e-mail.
 

System antyspamowy
System antyspamowy zapobiega otrzymywaniu niepożądanych wiadomości e-mail, określanych jako spam. System blokuje dostarczanie poczty z adresów i serwerów pocztowych, które znajdują się na globalnej liście adresów znanych z wysyłania spamu. Lista jest aktualizowana na bieżąco przez 24 godziny na dobę. Użytkownik ma także możliwość samodzielnego definiowania poziomów dla których wiadomość będzie uznana za spam.
 

Przyjazny panel zarządzania
Panel administracyjny umożliwia pełną, samodzielną administrację serwerem WWW, dzięki któremu możesz samodzielnie zarządzać kontami e-mail, aliasami pocztowymi, bazami danych. Za pomocą programu możesz również dodawać domeny oraz analizować statystyki transferu i oglądalności serwisu.
 

Profesjonalny program pocztowy (Webmail)
Webmail to program służący do obsługi poczty z poziomu strony WWW, dzięki któremu masz dostęp do konta e-mail z dowolnego miejsca na świecie. Program pozwala na odbieranie, wysyłanie, usuwanie wiadomości oraz zawiera szereg dodatkowych funkcji ułatwiających korzystanie z poczty elektronicznej. Program pozwala także na zarządzanie kontem e-mail, zmianę hasła itp.
 

SSL na pocztę
Serwer udostępnia protokół szyfrowania SSL, który pozwala na bezpieczne odbieranie oraz wysyłanie poczty.
 

SSL na WWW
Serwer udostępnia bezpieczny protokół szyfrowania SSL na WWW.
 

Statystyki WWW i poczty
Serwer jest wyposażony w statystyki WWW, przedstawiające w formie graficznej szczegółowe informacje na temat odwiedzalności serwisu WWW i serwera FTP, oraz statystyki serwera pocztowego SMTP i POP3.
 

Funkcja catch-all dla dowolnego konta
Funkcja catch-all umożliwia, przekazanie wiadomości wysłanej na dowolny, nieistniejący adres w Twojej domenie na wskazane konto pocztowe.
 

Autoresponder - automatyczna wiadomość zwrotna
Autoresponder to funkcja uaktywniająca automatyczną odpowiedź na każdą przychodzącą do Twojej skrzynki wiadomość e-mail.
 

Powiadamianie SMS
Funkcja umożliwia otrzymywanie informacji o nowej wiadomości e-mail za pośrednictwem SMS na telefon komórkowy. Informacja tekstowa jest dostarczana za pośrednictwem usługi wybranego operatora.
 

Dostęp przez FTP do serwera 24h/dobę
Konto FTP umożliwia umieszczenie Twojego serwisu WWW na serwerze. W ramach serwera możesz samodzielnie aktualizować swój serwis. Otrzymujesz pełny, 24-godzinny dostęp do serwera.
 

Autoryzacja SMTP
Autoryzacja użytkownika przez serwer poczty wychodzącej to usługa, która uniemożliwia wysłanie poczty z Twojego konta przez osoby do tego nieuprawnione. Przy próbie wysłania wiadomości serwer pocztowy weryfikuje login oraz hasło użytkownika, co uniemożliwia wysłanie wiadomości przez osobę podającą Twój adres e-mail jako zwrotny. Zapobiega to wykorzystywaniu adresu Twojego konta e-mail m.in. przez spamerów.
 

Dostęp do PHP
Jeżeli Twoja witryna została stworzona w środowisku skryptowym PHP - możesz umieścić ją na serwerze. Domyślnie serwery obsługują wersję PHP 4, ale dodatkowo uruchomiony jest interpreter języka PHP 5. Aby korzystać z PHP 5, pliki powinny mieć rozszerzenie .php5 lub należy w trakcie zamawiania usługi zgłośić chęć wykorzystywania PHP5.
 

Server Side Includes (SSI)
Server Side Includes to technologia pozwalająca na wplatanie dynamicznych modułów do zawartości strony WWW.
 

Utrzymanie primary i secondary DNS
Dzięki serwerom DNS Twój serwis jest widoczny na całym świecie. Aby zagwarantować pewność i bezawaryjność działania, udostępniane są dwa niezależne serwery DNS.
 

Regularna kopia bezpieczeństwa
Wszystkie dane na serwerach nazwa.pl zabezpieczone są dodatkowymi kopiami bezpieczeństwa. Uaktualnianie kopii odbywa się w cyklu 24 godzinnym (raz na dobę). Istnieje możliwość odtworzenia zawartości Twojego serwisu.
 

Bezpłatna pomoc techniczna
W ramach wykupionej usługi masz dostęp do bezpłatnej pomocy technicznej. Aby ją uzyskać należy skontaktować się z naszym biurem.